Promocje
Puszcza Kampinoska 1:40 000 TAR
Puszcza Kampinoska 1:40 000 TAR
14,99 zł 1,00 zł
szt.
Puszcza Kampinoska 1:40 000 TIF
Puszcza Kampinoska 1:40 000 TIF
14,99 zł 1,00 zł
szt.
Puszcza Kampinoska 1:40 000 KMZ
Puszcza Kampinoska 1:40 000 KMZ
14,99 zł 1,00 zł
szt.
O mapach elektronicznych

Mapy elektroniczne to cyfrowe wersje map laminowanych wydawnictwa ExpressMap przeznaczone do użytku na smartfonach, tabletach i odbiornikach GPS. Są one doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych map, umożliwiając precyzyjną lokalizację w terenie. Na ekranie urządzenia wyświetlana jest mapa i aktualna pozycja, można też np. zapisać przebytą trasę (ślad GPS). Mapy działają w trybie offline – raz pobrane na urządzenie nie wymagają połączenia z Internetem.

Sklep Mapy elektroniczne sprzedaje mapy w trzech formatach:

Istnieje możliwość przygotowania mapy w innym formacie prosimy o kontakt na adres mapyelektroniczne@e-map.pl.

 

Avenza Maps

Aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Aplikację można również pobrać na urządzenia z systemem Windows Phone (wersja 8 i 8.1, wyszukanie i instalacja możliwe jedynie bezpośrednio ze Sklepu z poziomu urządzenia).

Instalacja mapy: Plik mapy należy zapisać w pamięci urządzenia – wewnętrznej lub na karcie pamięci (jeśli mapa składa się z kilku plików i jest spakowana do archiwum *.zip należy ją wcześniej rozpakować). W aplikacji wybrać z menu polecenie importuj i wskazać plik mapy.
Przed zakupem mapy zachęcamy do pobrania pliku testowego.

Informacje dotyczące dostępności i wymagań sprzętowych aplikacji dostępne są na stronie producenta.

 

TrekBuddy

Aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub Windows Phone.

Instalacja mapy: Mapa składa się z kilku plików i jest spakowana do archiwum *.zip – należy ją wcześniej rozpakować. Folder z plikami mapy należy zapisać w pamięci urządzenia – wewnętrznej lub na karcie pamięci (najlepiej skopiować go do folderu aplikacji TrekBuddy/maps). W aplikacji wybrać z menu polecenie Mapy i wskazać plik mapy.
Przed zakupem mapy zachęcamy do pobrania pliku testowego.

 

Locus Map

Aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android.

Instalacja mapy: Mapa składa się z kilku plików i jest spakowana do archiwum *.zip – należy ją wcześniej rozpakować. Folder z plikami mapy należy zapisać w pamięci urządzenia – wewnętrznej lub na karcie pamięci (najlepiej skopiować go do folderu aplikacji Locus/maps). Po skopiowaniu pliku mapy należy ponownie uruchomić aplikację jeśli była w tym czasie uruchomiona. W aplikacji wybrać zakładkę OFFLINE, znak + w prawym dolnym rogu, a następnie External Maps i wskazać plik mapy.
Szczegółowa instrukcja instalacji map znajduje się na stronie producenta.
Przed zakupem mapy zachęcamy do pobrania pliku testowego.

Informacje dotyczące dostępności i wymagań sprzętowych aplikacji dostępne są na stronie producenta.

 

GPS Garmin

Instalacja mapy: Plik mapy należy zapisać w pamięci urządzenia w folderze Garmin/CustomMaps (jeśli mapa składa się z kilku plików i jest spakowana do archiwum *.zip należy ją wcześniej rozpakować). Ponieważ niektóre urządzenia GPS Garmin mogą się zawieszać przy zainstalowanej w pamięci zbyt dużej liczbie map, rekomendujemy instalowanie map na zewnętrznej karcie pamięci oraz nie wgrywanie więcej niż jednej mapy.
Przed zakupem mapy zachęcamy do pobrania pliku testowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl